Další kurzy
V případě dostatečného počtu zájemců lze po dohodě s vedoucím výcviku uspořádat například tyto specializační kurzy:

Kurz Basic Nitrox 

Kurs Basix Nitrox je určen potápěčům, kteří již od samého začátku kladou důraz na maximální bezpečnost. Naučí Vás potřebným znalostem a dovednostem při potápění se směsí EANx (Enriched Air Nitrox) a umožní Vám bezpečně a příjemně užívat obohacenou směs při Vašem potápění. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti.

Kurz Advanced Nitrox

Kurz Advanced Nitrox je určen potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost při potápění s EANx (Enchriched Air Nitrox) směsmi, včetně použití zdvojených lahví a stage lahví s EAN 50 pro dekompresi. Tento kurz poskytne potápěči praktické dovednosti a znalosti teorie ponorů s Nitroxem, včetně dekomprese. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti.

Kurz potápění pod ledem 

Kurz Ice Diver je určen pokročilým potápěčům, kteří již od samého začátku, kladou důraz na maximální bezpečnost. Naučí Vás potřebným znalostem a dovednostem při potápění pod ledem. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti pro tento druh potápění.
 
Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 
lg huawei nokia samsung samsung vodafone sony casper lg htc refurbished mobiles general asus htc nokia nokia htc turkcell lg samsung htc samsung casper huawei