Teorie a praxe pro P* a P** - jaro 2021

Teoretické přednášky pro kvalifikaci CMAS P* se uskuteční na Ústavu patologické fyziologie - termíny se nyní upřesňují, budou sem dány okamžitě po ujednocení.

Místo konání:

U nemocnice 5, Praha 2, 1. patro vpravo. Bude potřeba přijít naprosto včas - vchod se poté zamyká. Počítejte 2-3 hodiny času. Témata budou tato:

Bezpečnostní a výcvikové směrnice, historie potápění, potápěčská výstroj

Fyzika pro potápěče, plánování ponorů, dekompresní tabulky

Anatomie a fyziologie, potápěčské nehody a nemoci

Teoretické přednášky pro kvalifikaci CMAS P** i zde se termíny nyní upřesňují, budou sem dány okamžitě po ujednocení. Uskuteční se na Ústavu patologické fyziologie - U nemocnice 5, Praha 2, 1. patro vpravo. Bude potřeba přijít naprosto včas - vchod se poté zamyká. Počítejte 3-4 hodiny času. Témata budou tato:

Bezpečnostní a výcvikové směrnice s důrazem na kvalifikaci P**, potápěčská výstroj

Fyzika pro potápěče

Dekomprese a plánování ponorů

Anatomie a fyziologie, potápěčské nehody a nemoci

Pak budou mít studenti pár týdnů na přípravu a poté se budou psát písemné testy (pro kvalifikaci P* i P**). S sebou budete potřebovat tužku, kalkulačku a dekompresní tabulky.

Termín praktického semináře z kardiopulmonální resuscitace bude ještě upřesněn.

Zkoušky na volné vodě:

proběhnou na lomu v Trhové Kamenici, a to od: 4.6.2021 Pátek - 9.6.2021 Středa.

 

V závislosti na počtu studentů budou utvořeny turnusy - včas komunikujte se svými instruktory pro zabránění komplikací. Pracující budou mít přednostně možnost skládat zkoušky o víkendu


 
lg huawei nokia samsung samsung vodafone sony casper lg htc refurbished mobiles general asus htc nokia nokia htc turkcell lg samsung htc samsung casper huawei