Kurz CMAS P*

Charakteristika P*:

Potápěč způsobilý bezpečně a správně používat veškerou výstroj sportovního potápěče se vzduchovým dýchacím přístrojem a vycvičený k samostatnému potápění ve volné vodě do 20 m bez dekompresních zastávek, v doprovodu osoby s kvalifikací vedoucího potápěče a instruktora hlouběji.

Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z ověření teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude udělena mezinárodní kvalifikační karta potápěč  CMAS P*. 

Požadavky:

Podmínkou účasti na výcviku je věk minimálně 14 let (nezletilý s písemným souhlasem rodičů), zdravotní způsobilost (potvrzení od lékaře ne starší než 1 rok – doporučujeme absolvovat speciální potápěčskou prohlídku), plavecká zdatnost. 

Cena:

Studenti 5.000,- Kč (mající kurz potápění v rámci TV - tedy se zápočtem)

Studenti 5.500,- Kč (s prokázáním denního studia) 

Pracující 6.500,- Kč  (pracující a studenti jakéhokoli distančního studia)  

Cena zahrnuje:

Výuku praktickou i teoretickou (3 přednášky - viz Aktuality, seminář první pomoci) v průběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje - plicní automatika a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev, plnění tlakových lahví na bazénový výcvik, dále neoprenový oblek a zátěžový opasek pro výcvik ve volné vodě. Ubytování na lokalitě při výcviku na volné vodě. Vystavení mezinárodně platné kvalifikační karty.
Cena nezahrnuje:
ABC (maska, dýchací trubice, ploutve) a nůž. Každý účastník musí mít vlastní ABC, pro výcvik na volné vodě pak vlastní neoprénové rukavice a botičky. Vhodnou výstroj vám doporučí naši instruktoři. 

Podrobnosti k výcviku viz Výcvikové směrnice SPČR 

 

Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript


 
lg huawei nokia samsung samsung vodafone sony casper lg htc refurbished mobiles general asus htc nokia nokia htc turkcell lg samsung htc samsung casper huawei