Další kurzy
V případě dostatečného počtu zájemců lze po dohodě s vedoucím výcviku uspořádat například tyto specializační kurzy:

Kurz Basic Nitrox 

Kurs Basix Nitrox je určen potápěčům, kteří již od samého začátku kladou důraz na maximální bezpečnost. Naučí Vás potřebným znalostem a dovednostem při potápění se směsí EANx (Enriched Air Nitrox) a umožní Vám bezpečně a příjemně užívat obohacenou směs při Vašem potápění. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti.

Kurz Advanced Nitrox

Kurz Advanced Nitrox je určen potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost při potápění s EANx (Enchriched Air Nitrox) směsmi, včetně použití zdvojených lahví a stage lahví s EAN 50 pro dekompresi. Tento kurz poskytne potápěči praktické dovednosti a znalosti teorie ponorů s Nitroxem, včetně dekomprese. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti.

Kurz potápění pod ledem 

Kurz Ice Diver je určen pokročilým potápěčům, kteří již od samého začátku, kladou důraz na maximální bezpečnost. Naučí Vás potřebným znalostem a dovednostem při potápění pod ledem. Je určen především pro ty, kteří chtějí dosáhnout co možná nejvyšší přípravy k zajištění své bezpečnosti pro tento druh potápění.
 
Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript