Kurz CMAS P*

Charakteristika P*:

Potápěč způsobilý bezpečně a správně používat veškerou výstroj sportovního potápěče se vzduchovým dýchacím přístrojem a vycvičený k samostatnému potápění ve volné vodě do 20 m bez dekompresních zastávek, v doprovodu osoby s kvalifikací vedoucího potápěče a instruktora hlouběji.

Po úspěšném absolvování závěrečné zkoušky, která se skládá z ověření teoretických a praktických znalostí získaných v kurzu, Vám bude udělena mezinárodní kvalifikační karta potápěč  CMAS P*. 

Požadavky:

Podmínkou účasti na výcviku je věk minimálně 14 let (nezletilý s písemným souhlasem rodičů), zdravotní způsobilost (potvrzení od lékaře ne starší než 1 rok – doporučujeme absolvovat speciální potápěčskou prohlídku), plavecká zdatnost. 

Cena:

Studenti   6.300,- Kč (mající kurz potápění v rámci TV - tedy se zápočtem)

Studenti   6.700,- Kč (s prokázáním denního studia) 

Pracující   8.700,- Kč  (pracující a studenti jakéhokoli distančního studia)  

Cena zahrnuje:

Výuku praktickou i teoretickou (3 přednášky - viz Aktuality, seminář první pomoci) v průběhu celého kurzu. Zapůjčení potápěčské výstroje - plicní automatika a manometr, kompenzační vesta (jacket), tlaková láhev, plnění tlakových lahví na bazénový výcvik, dále neoprenový oblek a zátěžový opasek pro výcvik ve volné vodě. Ubytování na lokalitě při výcviku na volné vodě. Vystavení mezinárodně platné kvalifikační karty.
 
Cena nezahrnuje:
ABC (maska, dýchací trubice, ploutve) a nůž. Každý účastník musí mít vlastní ABC, pro výcvik na volné vodě pak vlastní neoprénové rukavice a botičky. Vhodnou výstroj vám doporučí naši instruktoři. 

Podrobnosti k výcviku viz Výcvikové směrnice SPČR 

 

Pro přihlášení na tento kurz kontaktujte našeho tajemníka Václava Podařila na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript